niedziela, 25 sierpnia 2019
Jednostka publiczna RP
godlo_polski.svg.png
Odnośnik do BIP
Menu główne
Start
Kontakt
O szkole
Wydarzenia
Konkursy
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Nasi specjaliści
Samorząd Uczniowski
Wydarzenia sportowe
Rada rodziców
Świetlica
Galeria (2007-2011)
Galeria (2011-2018)
Odnośniki
LogowaniePoczta
e-Dziennik
Archiwum
Polecamy
Polecamy
Nasza szkoła
Projekt IPN
Projekt
Projekt
Projekt
Szkoła dziedzictwa
Projekt IPN
Chrzest 966
Realizujemy projekt
Ocalić od zapomnienia...
Ważna Inauguracja
Promujemy zdrowie
Uczciliśmy Patrona
Zakończony projekt
Zakończony projekt
Zakończony projekt
Nasz pomysł na...
Rok Mistrza
Twórczość uczniowska
Nasze Zuchy
Nakarm głodne dzieci!
Zostań Sieciakiem!
Współpracujemy!
Sponsorzy
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Statystyki

Wizyt razem:585900
Wizyty dzisiaj:226
Wizyty wczoraj:236
Przeglądarki
15%Google Chrome 41.0.2272.96
5%Google Chrome 73.0.3683.90
5%Google Chrome 71.0.3578.99
4%Google Chrome 71.0.3578.98
4%Google Chrome 74.0.3729.157
4%Google Chrome 70.0.3538.80
3%Google Chrome 72.0.3626.121
3%Google Chrome 70.0.3538.110
3%Google Chrome 72.0.3626.105
3%Google Chrome 67.0.3396.87
Kraje
Poland flag 76%Poland (91993)
Unknown flag 20%Unknown (24428)
Germany flag 2%Germany (2425)
France flag <1%France (474)
Russian Federation flag <1%Russian Federation (261)
O Tobie
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 18.232.124.77
ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
piątek, 01 lutego 2019 11:42
Skalowanie czcionki:

Życzenia dla s. Liliany i s. Immakulaty

Powołanie leży w Sercu Boga… Dlatego tajemnicę powołania każdego człowieka zna tylko Bóg.

kard. Stefan Wyszyński

2 lutego 1997 r. w święto Ofiarowania Pańskiego (w tradycji polskiej Matki Boskiej Gromnicznej) Ojciec Święty Jan Paweł II ustanowił dla całego Kościoła powszechnego Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Daje on coroczną sposobność do głębszej refleksji nad darem posługi sióstr, braci i księży zakonnych, którzy bezgranicznie poświęcili swoje życie Bogu i ludziom. Od ponad 20 lat obchodzony jest on także w Polsce.

ŻyczeniaO tak wyjątkowym dniu, nie zapomnieli także uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. JuliuszaŻyczenia Słowackiego w Golinie. Już 1 lutego 2019 r. w dowód wdzięczności oraz szacunku, katechetki - s. Liliana Socha CSDP i s. Immakulata Podczasiak CSDP zostały obdarowane pięknymi kwiatami z krepiny wykonanymi przez Aleksandrę Walczak (VIc). Ich dopełnieniem były słodkie lizaki ;-) oraz okolicznościowe karteczki z życzeniami (o ich treść zadbał polonista - Przemysław Ciesielski).

Siostry katechetki były bardzo mile zaskoczone przygotowaną niespodzianką. Nie szczędziły przy tej okazji słów wdzięczności i płomiennego uśmiechu za wyrażoną w ten sposób pamięć.

Życzymy Naszym Siostrom dalszej owocnej pracy w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie oraz wielu radości i dobroci od ludzi na niwie powołaniowej drogi zakonnej. Szczęść Boże!

Przemysław Ciesielski

Poprawiony: piątek, 01 lutego 2019 11:47
 
WYJAZD DO KONINA PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
sobota, 02 lutego 2019 10:19
Skalowanie czcionki:

Trampolandia…

Trampolandia31 stycznia 2019 roku uczniowie z klasy IVc i z klasy Va z wychowawczyniami panią Bogumiłą Kowalską i panią IwonąTrampolandia Kasprzak uczestniczyli w wycieczce do Konina do Parku Trampolin - „Trampolandia”. Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja klasy oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Ta popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Pobyt w Trampolandii uświadomił dzieciom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Bogumiła Kowalska

Poprawiony: sobota, 02 lutego 2019 10:23
 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI O OFIARACH HOLAKAUSTU PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
środa, 30 stycznia 2019 18:07
Skalowanie czcionki:

VIc w kampanii #WeRemember

To ludzie ludziom zgotowali ten los

Z. Nałkowska

We remember27. stycznia to Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Święto zostało uchwalone przez Zgromadzenie Ogólne ONZ dla uczczenia pamięci ofiar żydowskiego pochodzenia, które zginęły w czasie II wojny światowej z rąk nazistowskich oprawców.

Co roku tego dnia wiele osób i organizacji z całego świata bierze również udział w kampanii #WeRemember, polegającej na udostępnianiu swoich zdjęć ze wspomnianym hasztagiem w mediach społecznościowych. Wszystkie zdjęcia są następnie wyświetlane przez 72 godziny na terenie obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau. Akcja jest transmitowana na żywo przez portale Facebook LIVE, YouTube i Twitter. Jej organizatorzy starają się wykorzystać potęgę mediów społecznościowych, aby upowszechniać wiedzę i świadomość o Holokauście, a także po to, by zapobiec przyszłym ludobójstwom i zbrodniom.

We rememberW roku 2019 do kampanii przystąpiła również klasa VIc ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, która w ramach lekcji historii poprowadzonej przez Kingę Bąkowską, miała możliwość rozmowy na temat skutków braku tolerancji wobec innych, zła i okrucieństwa. Po obejrzeniu tematycznej prezentacji, uczniowie wykonali, a następnie wysłali w świat swoje zdjęcia z napisem: „We Remember – Pamiętamy”, włączając się tym samym w międzynarodową akcję i solidarnie oddając hołd ofiarom.

Na zakończenie warto wspomnieć, że każdy uczestnik wspomnianej wyżej kampanii pomógł w globalnej walce z: antysemityzmem, rasizmem, ksenofobią i nienawiścią.

Kinga Bąkowska

Poprawiony: środa, 30 stycznia 2019 18:15
 
Projekt: „Kopalnia Kompetencji” PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
środa, 23 stycznia 2019 13:40
Skalowanie czcionki:

Jest tylko jeden sposób nauki.
Poprzez działanie.

Paulo Coelho

Naukowa wycieczka do Torunia [MINIGALERIA]

Toruń21 stycznia 2019r. w ramach zajęć projektowych grupa uczniów szkół podstawowych z Goliny, Przyjmy i Radoliny uczestniczyła w wycieczce do Torunia, zorganizowanej przez p. Urszulę Jeziorną i p. Bogumiłę Kowalską. Opiekę nad młodzieżą sprawowała również p. Anna Neneman-Koprowska i p. Ewa Wróbel. W programie zaplanowane były warsztaty chemiczne w Centrum Chemii w Małej Skali, podczas których młodzi naukowcy samodzielnie przeprowadzali doświadczenia chemiczne. Można było sprawdzić zmianę barwy wskaźników, zbadać właściwości kilku gazów, zidentyfikować substancje na drodze reakcji strącania osadów, dokonać rozdzielenia mieszaniny metodą destylacji. Wiele niezapomnianych wrażeń wywołał pokaz efektownych eksperymentów chemicznych. Było kolorowo i wybuchowo! Uczniowie własnoręcznie wykonali zapachową świecę, używając oryginalnych produktów, dodając wybrane zapachy, barwniki i ozdoby. Na sam koniec wycieczki zwiedziliśmy Starówkę i zakupiliśmy toruńskie pierniki.

Wycieczka była ciekawym pomysłem na naukę poprzez zabawę.

Urszula Jeziorna

Poprawiony: środa, 23 stycznia 2019 13:46
 
WOŚP PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
środa, 16 stycznia 2019 13:19
Skalowanie czcionki:

Wielka Orkiestra „siema” dobrze!

WOŚPSą w każdym roku dni zwyczajne i nadzwyczajne, są dni smutne i radosne, są też takie, kiedy ludzkie serca otwierają się dla innych mocniej, szczerzej, serdeczniej. Niewątpliwie do takich dni należy druga niedziela stycznia. Właśnie wtedy w całej Polsce i w wielu innych krajach wspaniale gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zagrała ona także w Golinie. Szkolni wolontariusze wyruszyli na ulice naszego miasteczka i zbierali datki od – jak zwykle- niezawodnych mieszkańców, aby wesprzeć akcję od lat propagowaną i promowaną przez Jurka Owsiaka. O godzinie 17.00 w Domu Kultury przeprowadzona została licytacja niezwykle atrakcyjnych darów przekazanych na rzecz WOŚP, a przez cały dzień w Hali Widowiskowo-Sportowej odbywały się zawody sportowe. Został pobity dotychczasowy rekord, zebrano ponad 16 500 zł. Podczas licytacji uczniowie – Kalina Kulczak, Dominika Brud, Jolanta Pazera, Wiktoria Sławska zaprezentowali swoje talenty taneczne, a zespół School Stars w składzie: Julia Duchnik, Hanna Śrutowska, Gabriela Pytlewicz, Aleksandra Sędziak, Alan Tomczak, Olwia Kamińska, Maria Sławska i Iwona Trocha  talenty wokalne. WOŚPWspierały ich panie Karolina Kulczak i Justyna Szczot. Warto podkreślić, że panie dyrektor szkoły – Ewa Kutnik i Justyna Sieczkowska oraz panie Irena Elantkowska i Magdalena Mielcarek-Mirek włączyły się w WOŚP śpiewając w chórku działającym przy Bibliotece w Golinie. W gronie wolontariuszy znaleźli się następujący uczniowie: Julia Nowicka, Adam Przybysławski, Igor Golon, Wiktoria Łuczak, Gabriela Ślusarek, Julia Wiśniewska, Julia Michalak, Agata Czajka, Eliza Przybysławska, Pola Pyzdrowska, Albert Szczepaniak, Natalia Libertowska, Martyna Ratajczyk, Sandra Olszewska, Olga Gradecka, Weronika Piątkowska, Karol Nowak, Roksana Jakubowska, Krystian Pilewski, Julia Zielińska, Kamila Kusiołek, Oliwia Kamińska, Natalia Stałanowska, Maja Przybysławska, Paulina Górzna, Julia Karnafel, Jakub Gawroński, Wiktoria Bobrowska. Nad organizacją, bezpieczeństwem, przeliczaniem zebranych kwot czuwali nauczyciele: pani Ewelina Piaskowska, pani Małgorzata Drukała i pan Piotr Jabłoński.

Wszyscy jesteśmy sercem i myślami z pogrążonymi w żałobie mieszkańcami Gdańska.

Małgorzata Drukała

Poprawiony: środa, 16 stycznia 2019 13:28
 
Z JASEŁKAMI W HOSPICJUM PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
poniedziałek, 14 stycznia 2019 12:36
Skalowanie czcionki:

Jak nieść radość cierpiącym i chorym? [GALERIA]

Cierpienie jest w świecie po to, ażeby wyzwalało miłość.

św. Jan Paweł II

PrzedstawienieŚwięta Bożego Narodzenia każdemu z nas kojarzą się z rodzinną i nad wyraz ciepłą atmosferą. Zazwyczaj nikt wtedy nie myśli o cierpieniu czy chorobie, a są one przecież wpisane nieodłącznie w ludzkie życie.

Dla pokrzepienia serc, dodania otuchy i głoszenia dobrej nowiny o przyjściu na świat Zbawiciela, uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod kierunkiem katechetki - s. PrzedstawienieLiliany Sochy CSDP udali się do Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu. Tam spotkali się z doświadczonymi krzyżem choroby i cierpienia.

PrzedstawienieW trakcie złożonej wizyty, zaprezentowali jasełka pt. „Bóg się rodzi”. Później wspólnie kolędowali. Po przedstawieniu obdarowali podopiecznych i personel placówki choineczkami z życzeniami, o wykonanie których zatroszczyła się Magdalena Mielcarek-Mirek.

Wyjazd do licheńskiego hospicjum w niedzielę Chrztu Pańskiego (13 stycznia 2019 r.) był bardzo wartościowy. Pomógł pochylić się nad chorymi i cierpiącymi, wymienić doświadczenia, wzajemnie się uwrażliwić, wewnętrznie ubogacić, i z innej strony spojrzeć na dar życia...

Przemysław Ciesielski

***

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie Ewie Kutnik za życzliwość i pomoc w organizacji naszego wyjazdu do hospicjum w Licheniu.

s. Liliana Socha CSDP wraz z grupą jasełkową

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2019 11:35
 
Spotkania z kulturą PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
wtorek, 15 stycznia 2019 16:09
Skalowanie czcionki:

„W Soplicowie…”

W SoplicowieW SoplicowieKłócą się i kochają, polują i ucztują, nad życie wolność cenią, godzą się i spiskują - zainspirowani słowami piosenki „Soplicowo” w wykonaniu S. Sojki i G. Turnaua nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie, muzyczne oraz taneczne. Jedenastego stycznia 2019 roku w auli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego odbyło się „Spotkanie z kulturą” W Soplicowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Włodarze miasta i gminy Golina, dyrekcje szkół z Radoliny, Przyjmy, Kawnic, dyrekcja Przedszkola „Baśniowy dworek” w Golinie oraz nauczyciele.

Naszej młodzieży udało się wprowadzić widownię w klimat romantycznych rozterek, pieniackich kłótni oraz wolnościowych gorliwości. W szlacheckim dworku w Soplicowie publiczność mogła podziwiać Olgę Gradecką w roli Zosi Horeszkówny i Tadeusza Soplicę, czyli Alana Tomczaka. W SoplicowieDwoje opiekunów wymienionych wyżej postaci - Weronika Wojciechowska w roli Telimeny oraz Mikołaj Kujawa jako Sędzia sprzeczało się o losy przyszłej młodej pary. Podobnie Asesor i Rejent, czyli Nikodem Maćkowiak i Kacper Grzelak kłócili się o honor i tytuł lepszego myśliwego. W SoplicowieJacka Soplicę zagrał Hubert Michalak, Gerwazego natomiast Dominik Bagrowski. W rolę Podkomorzego wcielił się Hubert Przybyła, Wojskiego - Piotr Kucharski, a Jankiela – Igor Janiszewski. Niezwykłe widowisko okraszone zostało piosenkami w wykonaniu naszej absolwentki Agaty Sieczkowskiej i ósmoklasistki Oliwii Kamińskiej oraz tańcem Aleksandry Kulczak, Wiktorii Tamulskiej, Natalii Libertowskiej, a także Dominiki Brud, Jolanty Pazery, Wiktorii Wanat i Wiktorii Sławskiej. Nie sposób zapomnieć o wspaniałych narratorkach, czyli Zuzannie Kowalskiej, Amelii Plucińskiej i Kamili Kusiołek. W SoplicowieDzięki talentowi naszych uczniów oraz pieczołowicie dopracowanej scenografii, szacowna publiczność mogła poczuć ducha historii, jak również piękno literatury polskiej. Na koniec osiem par, przygotowanych przez p. Huberta Kulczaka, zatańczyło poloneza. W tańcu zaprezentowali się: Kalina Kulczak, Nikodem Maćkowiak, Agata Czajka, Kacper Grzelak, Amelia Plucińska, Dominik Gawroński, Wiktoria Rogacka, Mateusz Mielczarek, Sandra Olszewska, Konrad Waliniak, Julia Szkudelska, Dominik Koliński, Nikola Jędras, Nikodem Sędziak, Milena Nowakowska, Fabian Perliński. Nad całością przedsięwzięcia czuwali nauczyciele: p. Beata Staszak – Kopeć, p. Irena Elantkowska, dyrektor p. Jan Kasprzak, p. Karolina Kulczak, p. Wioletta Sobczak, p. Agnieszka Dzwoniarska,p. Magdalena Mirek, p. Jolanta Krawczyk – Poszwa, p. Ewa Wróbel, p. Małgorzata Drukała.

W SoplicowieNiedawno świętowaliśmy Stulecie Niepodległej. Natomiast u progu nowego roku, goście zgromadzeni w auli SzkołyW Soplicowie Podstawowej w Golinie, z wielkim wzruszeniem mogli celebrować wartości ujęte w słowach poety Adama Mickiewicza: …Jedna już tylko jest kraina taka, /W której jest trochę szczęścia dla Polaka: /Kraj lat dziecinnych!... Widownia nagrodziła występującą młodzież gromkimi brawami. Organizatorzy „Spotkania z kulturą” składają serdeczne podziękowania pani dyrektor Ewie Kutnik oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu przedstawienia W Soplicowie.

W Soplicowie W Soplicowie W Soplicowie W Soplicowie


Karolina Kulczak

Poprawiony: sobota, 19 stycznia 2019 13:45
 
Wróżki, upiory, czarownice, strzygi – dziś bawią się i tańczą na wyścigi! PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
wtorek, 05 lutego 2019 16:31
Skalowanie czcionki:

Zabawie nie było końca ….. [MINIGALERIA]

Bal karnawałowyDnia 11 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało: Wróżki, upiory, czarownice, strzygi – dziś bawią się, tańczą na wyścigi, doskonały humor mają”. Zabawa charakteryzowała się barwnym i pomysłowym programem. Wszyscy zgromadzeni dali się „porwać” pląsom i hulankom w takt różnych melodii. Dzieci, w przeróżnych strojach i maskach, wspólnie z nauczycielami doskonale się bawiły. Dodatkowo uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem wsparli akcję „Wszystkie kolory świata” organizowaną przez UNICEF POLAND i stworzyli jedyne w swoim rodzaju laleczki, a pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane na szczepienia dla dzieci z krajów takich jak Sierra Leona, Czad, Sudan Południowy i Angolia. Za sprawne przygotowanie zabawy choinkowej, odpowiedzialne były: Liliana Czajkowska, Arleta Skibińska, Iwona Kasprzak, Ewelina Piaskowska, Agnieszka Sołtysiak, Justyna Dzieran, Iwona Derek, Oliwia Adamczyk Aleksandra Bukowska, oprawa muzyczna - Małgorzata Iwińska.

***

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie dzieciom słodkich upominków.

Organizatorzy

 
Eliminacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 17 stycznia 2019 08:20
Skalowanie czcionki:

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2003 - 2005)

10 stycznia 2019 roku w hali sportowej w Wilczynie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2003 - 2005. W zawodach wzięły udział 3 zespoły dziewcząt: z Kazimierza Biskupiego, Wilczyna i Goliny oraz 3 zespoły chłopców: Dobrosołowa, Wilczyna i Goliny. Dziewczęta i Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Golinie zajęli 2. miejsce i uzyskali awans do finału powiatowego. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.

Wyniki turnieju:

dziewczętaDziewczyny
Golina – Kazimierz Biskupi 2:0
Wilczyn – Kazimierz Biskupi 2:0
Golina – Wilczyn 0:2

chłopcy
Golina – Dobrosołowo 2:0
Wilczyn – Dobrosołowo 2:0Chłopcy
Golina – Wilczyn 0:2

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce SP Wilczyn
II miejsce SP Golina
III miejsce SP Kazimierz Biskupi

Klasyfikacja końcowa chłopców:
I miejsce SP Wilczyn
II miejsce SP Golina
III miejsce SP Dobrosołowo

Skład dziewcząt Szkoły Podstawowej w Golinie: Agata Czajka, Agata Zioła, Sandra Matuszak, Anna Chojnacka, Julia Szkudelska, Weronika Dybczak, Kalina Kulczak, Katarzyna Nowakowska i Milena Nowakowska.

Skład chłopców Szkoły Podstawowej w Golinie: Nikodem Maćkowiak, Krzysztof Budziński, Adam Iwiński, Paweł Górniak, Damian Szykuła i Mikołaj Kujawa.

Opiekunem na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego Hubert Kulczak i Robert Iwiński. Gratulacje!

Robert Iwiński

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2019 08:37
 
Zawody PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
czwartek, 17 stycznia 2019 08:02
Skalowanie czcionki:

Mistrzostwa Gminy Golina w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2003 - 2005)

8 stycznia 2019 roku w hali sportowej w Golinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Golina w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2003 - 2005. W zawodach wzięły udział 4 zespoły z Przyjmy, Radoliny, Kawnic i Goliny. Dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Golinie zajęli 1. miejsce i uzyskali awans do dalszych rozgrywek. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.

Wyniki turnieju:
dziewczętaZawodniczki

Golina – Radolina 2:0
Przyjma – Radolina 1:2
Golina – Przyjma 2:0
Kawnice – Przyjma 0:2
Golina – Kawnice 2:0
Radolina – Kawnice 2:0

chłopcyZawodnicy
Golina – Radolina 2:0
Przyjma – Radolina 0:2
Golina – Przyjma 2:0
Kawnice – Przyjma 1:2
Golina – Kawnice 2:0
Radolina – Kawnice 2:1

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce SP Golina
II miejsce SP Radolina
III miejsce SP Przyjma
IV miejsce SP Kawnice

Klasyfikacja końcowa chlopców:
I miejsce SP Golina
II miejsce SP Przyjma
III miejsce SP Kawnice
PK SP Radolina

Skład dziewcząt Szkoły Podstawowej w Golinie: Agata Czajka, Agata Zioła, Sandra Matuszak, Anna Chojnacka, Julia Szkudelska, Weronika Dybczak, Kalina Kulczak, Katarzyna Nowakowska i Milena Nowakowska.

Skład chłopców Szkoły Podstawowej w Golinie: Nikodem Maćkowiak, Krzysztof Budziński, Adam Iwiński, Paweł Górniak, Jakub Hyży, Damian Szykuła, Maksymilian Gotowała i Mikołaj Kujawa.

Opiekunami na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego Hubert Kulczak i Robert Iwiński.

Wspaniały występ, gratulacje!!!

Robert Iwiński

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2019 08:14
 
Spotkanie z policjantem PDF Drukuj Email
Wpisany przez K. Szadkowska   
sobota, 12 stycznia 2019 12:50
Skalowanie czcionki:

BEZPIECZNE FERIE

FerieJak zawsze, tuż przed feriami, chcemy zadbać o bezpieczeństwo naszych uczniów więc zaprosiliśmy do szkoły dzielnicowegoFerie Komisariatu Policji w Golinie - Pana Błażeja Borowca- na spotkanie.

Tematem przewodnim było bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii zimowych. Spotkanie dotyczyło też zachowań na terenie szkoły oraz poza nią. Każdy uczestnik mógł zapytać funkcjonariusza o nurtujące go sprawy.

Państwowy Inspektor Sanitarny w Koninie również oferuje naszym podopiecznym "Patent na bezpieczne ferie", który zamieszczamy poniżej.

Życzymy każdemu udanego i bezpiecznego wypoczynku :)

Ferie Ferie Ferie


Pedagog Agata Wojdyńska

 
«« start  poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  nast.  koniec »»

Strona 8 z 21
© SP Golina 2007-2019 | Administrator | Polityka prywatności

Strona Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie używa cookies w celach statystycznych. Więcej informacji o stosowanych plikach COOKIES: Polityka prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję COOKIES z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information