sobota, 18 sierpnia 2018
Jednostka publiczna RP
godlo_polski.svg.png
Odnośnik do BIP
Menu główne
Start
Kontakt
O szkole
Wydarzenia
Konkursy
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Nasi specjaliści
Samorząd Uczniowski
Wydarzenia sportowe
Rada rodziców
Świetlica
Galeria (2007-2011)
Galeria (2011-2018)
Odnośniki
Logowanie



Poczta
e-Dziennik
Archiwum
Polecamy
Polecamy
Nasza szkoła
Projekt IPN
Projekt
Projekt
Projekt
Szkoła dziedzictwa
Projekt IPN
Chrzest 966
Realizujemy projekt
Ocalić od zapomnienia...
Ważna Inauguracja
Promujemy zdrowie
Uczciliśmy Patrona
Zakończony projekt
Zakończony projekt
Nasz pomysł na...
Rok Mistrza
Twórczość uczniowska
Nasze Zuchy
Nakarm głodne dzieci!
Zostań Sieciakiem!
Współpracujemy!
Sponsorzy
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Statystyki

Wizyt razem:424040
Wizyty dzisiaj:38
Wizyty wczoraj:162
Przeglądarki
11%Google Chrome 66.0.3359.158
8%Google Chrome 67.0.3396.87
7%Google Chrome 41.0.2272.96
6%Google Chrome 66.0.3359.181
6%FireFox 60.0
4%Google Chrome 66.0.3359.139
3%Google Chrome 56.0.2924.87
3%Mozilla
3%Safari 9537.53
3%Google Chrome 66.0.3359.126
Kraje
Poland flag 78%Poland (20284)
Unknown flag 18%Unknown (4690)
Germany flag 2%Germany (421)
France flag <1%France (160)
United Kingdom flag <1%United Kingdom (90)
O Tobie
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.80.140.29
Kadra
PDF Drukuj Email
niedziela, 09 marca 2008 17:59
Skalowanie czcionki:

Dyrektor szkoły:

mgr Jolanta Krucka

Wicedyrektorzy szkoły:

mgr Joanna Smuszkiewicz

mgr Jan Kasprzak

mgr Ewa Kasprzyk

mgr Katarzyna Szadkowska


Poprawiony: poniedziałek, 04 września 2017 19:52
 
PDF Drukuj Email
niedziela, 09 marca 2008 18:04
Skalowanie czcionki:

Edukacja wczesnoszkolna (kl. I-III):

Agnieszka Dobrowolska, Iwona Kasprzak, Ewa Kazimierczak, Halina Nowicka, Arleta Skibińska, Kornelia Topor-Pustelnik, Danuta Wysokowska, Żaneta Wilant, Marta Kucharska.

Oddział przedszkolny:

Iwona Derek, Monika Sobczak, Oliwia Adamczyk.

Nauczyciele wspierający:

Liliana Czajkowska, Agnieszka Dobrowolska, Agnieszka Dzwoniarska, Małgorzata Iwińska, Urszula Jeziorna, Renata Jędro-Kozioł, Iwona Kasprzak, Alina Król, Ewa Kwiatkowska, Aneta Nowak, Halina Nowicka, Agnieszka Pakuła, Beata Staszak-Kopeć.

Język polski:

Przemysław Ciesielski, Aleksandra Gołdych, Ewa Kasprzyk, Paulina Kubsik, Karolina Kulczak, Beata Staszak-Kopeć.

Język angielski:

Beata Matczak, Justyna Szczot, Ewelina Piaskowska, Joanna Polichnowska, Marta Wojciechowska.

Matematyka:

Joanna Graczyk, Justyna Sieczkowska, Agnieszka Sołtysiak, Katarzyna Stachurska, Katarzyna Szadkowska, Mariusz Witkowski.

Plastyka, Zajęcia techniczne:

Agnieszka Pakuła, Michał Przybylski, Marek Wendt.

Historia:

Kinga Bąkowska, Aldona Olesiak, Jolanta Krawczyk-Poszwa.

Wiedza o społeczeństwie:

Jan Kasprzak, Aldona Olesiak.

Muzyka:

Małgorzata Karpińska, Michał Przybylski.

Przyroda:

Anna Neneman - Koprowska, Agnieszka Sołtysiak.

Chemia:

Aneta Nowak.

Fizyka:

Joanna Graczyk, Ewa Wróbel.

Biologia:

Wioletta Sobczak.

Geografia:

Urszula Jeziorna, Katarzyna Szadkowska.

Zajęcia komputerowe, informatyka:

Tomasz Borowski, Małgorzata Karpińska, Bogumiła Kowalska, Kornelia Topor -Pustelnik, .

Wychowanie fizyczne:

Tomasz Borowski, Liliana Czajkowska, Robert Iwiński, Piotr Jabłoński, Hubert Kulczak.

Język niemiecki:

Marzena Lachowicz, Magdalena Mielcarek - Mirek.

Religia:

s. Danuta Chodźko (s. Laurencja) SDP, s. Grażyna Socha (s. Liliana) SDP, ks. Artur Kazecki.

Wychowanie do życia w rodzinie:

Agnieszka Dobrowolska, Irena Elantkowska

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Irena Elantkowska, Jan Kasprzak

Pedagog:

Katarzyna Marzol, Agata Wojdyńska-Zellek.

Logopeda:

Aleksandra Bukowska.

Świetlica:

Kinga Bąkowska, Małgorzata Drukała, Bogumiła Kowalska, Ewelina Piaskowska, Arleta Skibińska.

Biblioteka:

dyr. Jolanta Krucka, wicedyr. Joanna Smuszkiewicz, Irena Elantkowska, Daniel Jóźwiak.

 

***

Szkoła przez kilkanaście lat ciągle się zmieniała, podobnie jak kadra ludzi w niej pracująca ... Wcześniej do Grona Pedagogicznego należały/należeli:

Halina Sznycer, Grażyna Robak, Janina Fabiszak, Stefania Jóźwiak, Teresa Niemczynowicz, Marzanna Zbierska, Irena Nowak, Irena Graczyk, Jan Graczyk, Elżbieta Hofman, Janina Frydrychowska, Urszula Krzemiñska, Anna Wilant, Bożena Kaczmarek, Jadwiga Kędziora, Ewa Chrzumnicka, Elżbieta Gulczyńska, Jadwiga Białecka, Jerzy Krucki, Maria Wendt, Lech Wendt, Anna Biegasiewicz, Hanna Pawłowska, Jadwiga Wendt, Elżbieta Gruszka, Barbara Chabros, Józefa Bajdek, Stanisław Sikorska, Krzysztof Paluszkiewicz, Elżbieta Wośkowiak, Dorota Krzyżak, Jadwiga Przybylska, Agnieszka Gawlik, Tomasz Drzewiecki, Lucyna Lula, Kazimiera Jóźwiak, Róża Malinowska, Aldona Matczak, Grażyna Karnafel, Danuta Szmagaj, Marcin Ziemniczak, Anna Zbyszewska, Wanda Sędłak, Maria Berdzińska, Zofia Kordylewska, Kazimierz Berdziński, Józef Stawicki, Wojciech Żerkowski, Barbara Makowska, Jadwiga Grabowska, Wanda Ślebioda, Sławomir Hak, Tomasz Kowalikowski, Iwona Różańska, s. M. Rozariana Bielecka SDP, s. M. Loyola Młynarczyk SDP, s. M. Ancilla Bober SDP, s. M. Teodozja Maciejewska SDP, s. M. Klementyna Walczak SDP, s. M. Gregoria Halak SDP, s. M. Ewelina Chmiel SDP, s. M. Hiacynta Izdebska SDP, s. M. Samuela Tyczka SDP, s. M. Adelina Szkoda SDP, s. M. Joanna Lenart SDP, s. M. Mirona Fret SDP, s. M. Antonetta Podolak SDP, s. M. Aurelia Leszczyńska SDP, ks. Kazimierz Bocianowski, ks. Eugeniusz Pasternak, ks. Mirosław Łaciński, ks. Robert Pietrzak, ks. Marek Wiśniewski, ks. Krzysztof Gąsiorowski, ks. Tomasz Muraszewski ...

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 13:06
 


© SP Golina 2007-2018 | Administrator | Polityka prywatności

Strona Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie używa cookies w celach statystycznych. Więcej informacji o stosowanych plikach COOKIES: Polityka prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję COOKIES z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information