czwartek, 13 grudnia 2018
Jednostka publiczna RP
godlo_polski.svg.png
Odnośnik do BIP
Menu główne
Start
Kontakt
O szkole
Wydarzenia
Konkursy
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Nasi specjaliści
Samorząd Uczniowski
Wydarzenia sportowe
Rada rodziców
Świetlica
Galeria (2007-2011)
Galeria (2011-2018)
Odnośniki
Logowanie



Poczta
e-Dziennik
Archiwum
Polecamy
Polecamy
Nasza szkoła
Projekt IPN
Projekt
Projekt
Projekt
Szkoła dziedzictwa
Projekt IPN
Chrzest 966
Realizujemy projekt
Ocalić od zapomnienia...
Ważna Inauguracja
Promujemy zdrowie
Uczciliśmy Patrona
Zakończony projekt
Zakończony projekt
Nasz pomysł na...
Rok Mistrza
Twórczość uczniowska
Nasze Zuchy
Nakarm głodne dzieci!
Zostań Sieciakiem!
Współpracujemy!
Sponsorzy
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1052 gości 
Statystyki

Wizyt razem:487523
Wizyty dzisiaj:342
Wizyty wczoraj:660
Przeglądarki
17%Google Chrome 70.0.3538.80
13%Google Chrome 70.0.3538.110
12%Google Chrome 41.0.2272.96
7%FireFox 63.0
6%Google Chrome 70.0.3538.102
4%Google Chrome 70.0.3538.77
4%Google Chrome 69.0.3497.100
3%Google Chrome 59.0.3071.125
3%Google Chrome 67.0.3396.87
2%Mozilla
Kraje
Poland flag 77%Poland (17533)
Unknown flag 17%Unknown (3972)
Germany flag 3%Germany (626)
France flag <1%France (96)
United Kingdom flag <1%United Kingdom (58)
O Tobie
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 52.91.90.122
2010-2011
Mistrzostwa szachowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 20 marca 2011 14:17
Skalowanie czcionki:

 

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Szachach [GALERIA]

XIII miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie w składzie:

  • ♦ Wiktoria Perschke,
  • Adam Matlewski,
  • Aleksander Perschke,
  • Szczepan Pustelnik.

 

Piotr Jabłoński

   

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski IMS w Szachach - Zbąszyń 21.02.2011

SP Zbąszyń 2011-02-21/2011-02-21
Tempo gry: P'15
Arbiter: Robert Goździewicz

Wyniki - runda 7

M-ce

Drużyna

Rank.

Klub

PKT

Pkt.

Bch.

vs+

Prog.

1

SP Zbąszyń

1600

nowotomyski

12.0

21.0

118.00

25;14;8;10;12;9;

85.5

2

SP 3 Konin

1461

koniński grodzki

12.0

20.5

117.00

28;17;2;7;5;

84.5

3

SP 5 Ostrów Wlkp.

1509

ostrowski

11.0

20.5

120.50

27;16;19;3;4;

97.5

4

Dwujezyczna Pol-Ang PSP Poznań

1550

poznański grodzki

11.0

19.5

107.00

26;15;11;16;12;

80.5

5

SP Krzyż Wlkp.

1608

czarnkowsko-trzcianecki

10.0

19.0

116.00

23;22;14;

83.0

6

SP Nowe Skalmierzyce

1396

ostrowski

10.0

19.0

109.50

38;28;19;21;11;

73.0

7

SP 9 Leszno

1450

leszczyński grodzki

10.0

18.5

103.50

30;21;15;46;

81.0

8

SP 7 Leszno

1260

leszczyński grodzki

10.0

16.0

109.00

44;7;37;24;13;

59.0

9

SP 1 Złotów

1600

złotowski

9.0

19.5

103.50

24;13;17;16;

79.5

10

SP 3 Środa Wlkp.

1425

średzki

9.0

17.0

109.00

31;18;24;2;

75.0

11

ZS Kleszczewo

1288

poznański ziemski

9.0

17.0

97.00

20;21;15;28;

63.0

12

SP 3 Pleszew

1000

pleszewski

9.0

16.0

104.00

20;27;22;7;

59.0

13

SP Golina

1413

koniński grodzki

9.0

15.0

109.00

33;43;17;

64.0

14

SP Kopanica

1400

wolsztyński

8.0

16.0

123.50

36;46;9;

79.5

15

SP 3 Rawicz

1413

rawicki

8.0

16.0

102.00

35;46;31;20;

67.0

16

SP Masłowo

1250

rawicki

8.0

16.0

95.00

41;33;43;21;

59.0

17

SP 3 Wolsztyn

1400

wolsztyński

8.0

15.0

109.00

37;44;18;

63.0

18

SP 2 Szamotuły

1050

szamotulski

8.0

15.0

90.00

41;43;15;

54.0

19

SP Kościelec

1450

kolski

7.0

15.5

104.00

29;25;46;

74.0

20

SSP Nekla

1238

wrzesiński

7.0

14.5

84.00

50;46;31;

43.5

21

SP Kostrzyn Wlkp.

1350

poznański ziemski

7.0

14.0

111.50

41;33;11;

68.0

22

SP Malanów

1000

turecki

7.0

14.0

88.00

23;27;

49.0

23

SP Radolina

1313

koniński grodzki

7.0

13.5

107.50

42;35;27;

53.5

24

SP Włoszakowice

1213

leszczyński grodzki

7.0

12.5

106.50

37;29;35;

47.0

25

SP 4 Śrem

1244

śremski

7.0

12.5

103.00

49;33;

50.5

26

SP Duszniki

1150

szamotulski

7.0

12.0

96.50

36;30;

39.0

27

SP Wapno

1000

wągrowiecki

6.0

13.5

89.00

30;47;

51.0

28

SP Grąblewo

1000

grodziski

6.0

13.0

98.50

23;39;

53.0

29

SP 1 Czarnków

1000

czarnkowsko-trzcianecki

6.0

13.0

87.00

50;30;

49.0

30

SP 4 Jarocin

1100

jarociński

6.0

12.5

103.50

42;47;

49.5

31

SP 6 Śrem

1250

śremski

6.0

12.5

101.00

47;39;46;

56.5

32

SP Rozdrażew

1000

krotoszyński

6.0

10.5

87.50

50;38;42;

46.5

33

SP 3 Ostrzeszów

1000

ostrzeszowski

5.0

12.5

84.50

50;

52.0

34

SP Kotlin

1000

jarociński

5.0

12.5

80.00

26;

44.5

35

SP Lutom

1000

międzychodzki

5.0

11.5

92.50

47;41;

42.5

36

SP Boruja Kościelna

1000

nowotomyski

5.0

11.5

78.50

36;50;

43.0

37

SP 11 Konin

1363

koniński grodzki

5.0

11.0

108.50

39;31;

55.0

38

SP 2 Pleszew

1100

pleszewski

5.0

10.5

99.00

26;44;

43.0

39

SP Skoki

1000

wągrowiecki

5.0

10.5

91.50

49;39;

40.5

40

SP Lubosz

1000

międzychodzki

5.0

10.5

91.00

42;38;

37.5

41

SP Siedlików

1000

ostrzeszowski

4.0

11.0

72.00

50;

35.0

42

SP Roszki

1000

krotoszyński

4.0

10.5

73.50

26;

31.0

43

SP 5 Turek

1000

turecki

4.0

9.0

86.50

39;

27.0

44

SP Gradowice

1000

grodziski

4.0

8.5

75.50

26;36;

31.0

45

SP Iwanowice

1150

kaliski ziemski

2.0

9.0

81.50

 

35.0

46

SP Staw

1000

kaliski ziemski

1.0

5.5

83.50

 

22.0

 

 

 

Źródło: http://www.szs.wielkopolska.webpark.pl

Poprawiony: niedziela, 20 marca 2011 14:50
 


© SP Golina 2007-2018 | Administrator | Polityka prywatności

Strona Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie używa cookies w celach statystycznych. Więcej informacji o stosowanych plikach COOKIES: Polityka prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję COOKIES z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information