PROŚBA DO ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY

11 kwietnia 2024 22:36

Drodzy Państwo!

29 maja 2024 roku nasza szkoła obchodzić będzie 50. rocznicę nadania imienia Juliusza Słowackiego oraz sztandaru. Z tej okazji przygotowujemy się do upamiętnienia tej ważnej dla nas rocznicy.

Jednym z zamysłów jest stworzenie „Albumu Absolwentów Szkoły” i zaprezentowanie zgromadzonych zdjęć w formie wystawy stacjonarnej oraz multimedialnej. Zwracamy się zatem do Państwa – Absolwentów naszej szkoły w latach 1974-2023 z prośbą o przekazanie nam Państwa zdjęć z lat szkolnych i umożliwienie ich wykorzystania w wyżej wymienionym celu. W zakładce RODO na naszej stronie internetowej (https://www.spgolina.edu.pl/rodo/) zamieszczone jest „OŚWIADCZENIE – stare zdjęcia”, które należy pobrać, wypełnić i podpisane dostarczyć do szkoły wraz z przekazywanym zdjęciem/zdjęciami. Fotografie prosimy dostarczyć do biura intendenta szkolnego – p. Kamila Strajcha (w bud. B przy ul. Kopernika 12, parter - budynek byłego gimnazjum) w celu wykonania scanu (oryginał zostanie Państwu natychmiast zwrócony) lub przesłać scany zdjęć wraz ze scanem podpisanego oświadczenia zgody na wykorzystanie. Termin przekazania zdjęć – do 26 kwietnia 2024 roku. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wsparcie naszych działań poprzez włączenie się w przygotowanie wspomnień z minionych lat.

Już dziś pięknie dziękuję w imieniu szkolnej społeczności za Państwa zaangażowanie i nadmienię również, że w najbliższych dniach na szkolnej stronie internetowej pojawi się nowa zakładka poświęcona 50. rocznicy nadania imienia i sztandaru, w której będzie można odnaleźć bieżące informacje poświęcone jubileuszowym obchodom.

Ewa Kutnik

P. S. Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie oraz rozpowszechnianie naszej prośby.

SZTANDAR.jpg

GRAFIKA.jpg